Kanz Oyuncak

1949 Yılında Almanya’da kurulan Kanz Markası ile oyuncaktaki tecrübemizi Enfal Oyuncak olarak birleştirerek Kanz markasının oyuncaktaki temsilcisi Olduk. Kanz Oyuncak markası altında ebeveynlere 0 – 3 yaş aralığı oyuncaklar sunmaya başladık.

 

Kanz Oyuncak olarak ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz ürünlerde bebek ve çocuk sağlığını ön planda tutarak piyasaya sunduğumuz ürünler ile tüketicilerin ilgisini kısa zamanda çekmeyi başardık. 2015 yılında kaliteli ve güvenilir oyuncak fikri ile çıktığımız bu yolda ebeveynlerin güven duyduğu bir marka, bebek ve çocukların ise ilk arkadaşı olmayı başardık.

 

İthal olarak ebeveynlere sunmaya başladığımız oyuncaklar bugün yerini üretilen oyuncaklara bırakmaktadır. Kanz oyuncakları üretim kalitesi olarak ta belirgin özelliklere sahip olması ile Türkiye de bebek ve çocuğun olduğu her konuma ulaşmış ve bugün dünya ebeveynleri ve çocuklarına ulaşma noktasına gelmiştir. Geliştirdiğimiz oyuncaklar ile bebeklerde ve çocuklarda; Fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekliyor aynı zamanda keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. 

Çerez Kullanımı