Sepetim (0 Ürün)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Menu
x

Hakkımızda

Çocuk ürünlerinin öncü markası olarak tanınan, 1949 yılında Almanya'da kurulan Dünya markası KANZ, 2015 yılı itibariyle Türkiye oyuncak sektöründe faaliyetlerine başladı! 

Ürünlerinde Alman teknolojisini, kalitesini ve estetik anlayışını bir araya getiren KANZ Oyuncak, çocukların her geçen gün değişen ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli geliştirmekte ve bu gelişimi ürün çeşitliliğine yansıtmaktadır. KANZ ürünleri bugün; dünya genelinde 35’i aşkın ülkede annelerin, babaların ve çocukların tercih ettiği bir dünya markasıdır. 

KANZ Oyuncak, Enfal Oyuncak ile yaptığı işbirliği sonucunda geniş bir yelpazede geliştirdiği oyuncakları, Türkiye’de çocukların ve anne-babaların beğenisine sunmuştur. Hem ithalat, hem de yerli üretim yoluyla Türkiye pazarındaki yerini hızla sağlamlaştıran KANZ oyuncak, 'Sağlıklı bebekler için Sağlıklı Oyuncak' sloganıyla, uluslararası standartlarda üretilmiş, yenilikçi, sağlıklı ve miniklerin güvenle oynayabilecekleri ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Hızla gelişen Türkiye oyuncak sektörüne, 60 yılı aşkın Alman tecrübesiyle yeni bir soluk getiren KANZ Oyuncak, sektörün köklü ve lider firmalarından Enfal Oyuncak ile yürüttüğü işbirliği sayesinde dönüştürücü ve yön belirleyici lider firma rolünü üstlenmeye taliptir.

VİZYONUMUZ
Kaliteyi kurumsal felsefesi olarak benimsemiş, köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübeyle ve değişime olan bağlılığıyla istikrarlı bir büyüme hedefleyen KANZ Oyuncak, yalnızca ülkemizin değil, bölge coğrafyasının tüm çocuklarına sağlıklı, kaliteli ve yenilikçi oyuncaklar ulaştırmayı arzulamaktadır.

MİSYONUMUZ
Kanz Oyuncak, Uluslararası Oyuncak piyasasındaki yenilikleri takip ederek ailelere kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmak için çalışır. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine yardımcı olan, yaşamsal becerilerini geliştiren, yaratıcılığı teşvik eden ve öğrenmeyi eğlenceli kılan oyuncaklarla, ebeveynlerin mutlu ve özgüvenli bireyler yetiştirmesine yardımcı olmak misyonunu üstlenen KANZ Oyuncak, miniklerin hayal gücünün sınırlarını keşfedip genişletme ve sonsuz potansiyellerini adım adım gerçek kılma serüvenlerinde, onların en yakın yol arkadaşlarından biri olmayı amaçlar.

Copyright © 2019 Kanz Oyuncak. Tüm hakları saklıdır.